magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

LAS KETCHUP – EXPLÓZIA OHNIVEJ ENERGIE
@ Kultúra -> Oznamy      May 23 2003 - 10:56 GMT
(GreArt - tlačová správa) - Las Ketchup - tri krásne, temperamentné, energiou sršiace španielske dievčiny, zavítajú začiatkom júna po Bratislave a Banskej Bystrici aj do Košíc.

Brunetka Lucia, červenovlasá Lola a blondínka Pilar Muňózové, hudobne nadané dcéry slávneho flamengového gitaristu, pána s výstižným pseudonymom „Tomate“, prídu zaspievať najmä deťom pri príležitosti ich sviatku, no príjemné piesne chytia za srdce aj tých skôr narodených.

Populárne trio vystúpi v Amfiteátri naživo, takže žiaden playback, či halfplayback, ako je bežné na veľkých koncertoch. Sprevádzať ich bude početné zastúpenie hudobníkov, s ktorými predvedú ohnivé rytmy latinsko-americkej rumby, hip-hopu, či reggae.

Z úst troch šarmantných dievčat zaznejú nielen slová najslávnejšieho minuloročného letného hitu „Aserejé“, ktorý naspievali v špeciálnom jazyku „spanglish“ ( kombinácia španielčiny a angličtiny ), už 3. júna o 19:00 hod.

Prvý júnový týždeň sa bude teda niesť v znamení paradajok, kečupu, iskrivej energie a radosti nielen v očiach najmenších.

Tri Španielky vám v mysliach aspoň na jeden večer navodia atmosféru horúcich dovolenkových večerov, pieskových pláží, letných lások a osviežujúcich miešaných nápojov.

Vstupenky si môžete zakúpiť na obvyklých predajných miestach:
- GreArt Production, s.r.o., Biela 3, t.c.623-25-68,
- MIC ND Dargov,
- ICMK - Hlavná 59,
- CK VSŽ Ferrotour,
- CK Satur Travel.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk