magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Zabavte sa a pomôžte lesu
@ Aktuálne -> Životné prostredie      Apr 03 2003 - 03:18 GMT
(Zelené jablko - tlačová správa) -- BRIGÁDA BEZ NÁZVU je ďalšou akciou, ktorú Zoskupenie Zelené jablko pripravilo pre Košičanov. Uskutoční sa 5.apríla 2003 o 9:00.

Stretnutie je pri štadióne Lokomotívy, na zástavke autobusu č. 15. Odtiaľ sa účastníci odvezú autobusom na začiatok Čermeľskej doliny k reštaurácii Baránok.

Po príchode sa účastníci privítajú a navzájom zoznámia. Potom začne samotná brigáda, a to od vlakovej zastávky Čermeľ až po Areál zdravia. Cieľom tejto brigády je vyzbieranie odpadkov okolo vlakovej trate a priamo v spomenutom areáli.

V cieli cesty sa účastníci najedia, napijú, oddýchnu si, ... Zároveň sú pre nich pripravené hry, zábava, ... Na tomto mieste sa zdržíme 1 až 1 1/2 hodiny.

Po oddychu sa vyberieme na cestu späť, ale už inou trasou. Nepovedie okolo vlakovej trate, ale po turistickom chodníku. Brigáda skončí opäť na zastávke Čermeľ (pri reštaurácii Baránok). Predpokladaný čas ukončenia akcie je 13:00 hod.

Tak, ako na každej akcii Zoskupenia Zelené jablko, aj na túto je potrebné doniesť si so sebou dobrú náladu, nezabudnúť ani na jedlo a pitie. Apríl je zradný, a tak nech sa účastníci oblečú a obujú poriadne. Celou cestou k Areálu zdravia a späť sa budú zbierať odpadky - treba zobrať staré mikroténové sáčky alebo rukavice ! A nakoniec - nech si zoberú kamaráta, kamarátku, sestru, brata, ... podľa svojho uváženia.

Stanislav V I N T E R
Zoskupenie Zelené jablko   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606