magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Koncert Calcaneus-u už v piatok v Múze 27
@ Kultúra -> Oznamy      Mar 27 2003 - 09:24 GMT
Medzi nové "puby", ktorým môžeme pridať prívlastok hudobné, patrí Múza 27 na Alžbetinej ulici 27. V príjemnom prostredí sa okrem klasického reštauračného vybavenia nachádza aj pódium, kde sa zvyčajne každý piatok konajú koncerty. Tento týždeň 28. marca to bude koncert košickej hudobnej skupiny Calcaneus.


Hudobná skupina Calcaneus koncertuje stále častejšie, posledné vystúpenia boli predovšetkým v Ateliér Cafe na ulici Pri Miklušovej prostredí. V piatok sa predstaví v novom prostredí, naviac aj s novým hráčom, pretože klasická zostava (elektroakustická gitara, elektrická gitara, perkusie, spev) sa rozrástla o basovú gitaru.

Hudobný štýl Calcaneus-u ťažko jednoznačne zaradiť, ide o fussion, ktorý členovia skupiny charakterizujú ako homogénnu zmes new acoustic wave, new age, jazzu a írečitého rocku.

Pokiaľ máte záujem o hudbu, ktorej nechýbajú meditatívne hlbočiny i svieži drive, nezabudnite na piatňajšiu akciu. 28. marec od 20,30 v Múze 27 na Alžbetinej ulici č.27.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk