magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

VEREJNÚ GENERÁLKU NOVEJ ROZPRÁVKY HARÚN A MORE PRÍBEHOV PREKAZIL KOVID
@ Kultúra -> Divadlo      Feb 03 2022 - 08:55 GMT

Človek mieni, kovid mení. Táto aktualizovaná verzia slovenského porekadla platí v našich končinách už dva roky. A tak nie je žiadnym prekvapením to, že Štátne divadlo Košice nerado oznamuje, že zo zdravotných dôvodov ruší verejnú generálku novej činohernej rozprávky HARÚN A MORE PRÍBEHOV, ktorá mala byť v piatok 4. februára 2022 na Malej scéne ŠDKE.

Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na zrušenú verejnú generálku prostredníctvom portálu navstevnik.sk, môžu požiadať o vrátenie vstupného písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk. Ak ste si vstupenky zakúpili v dennej pokladni ŠDKE, môžete ich vrátiť priamo v dennej pokladni a vstupné vám vrátime v hotovosti prípadne Vám ich vymeníme za vstupenky na iné z predstavení Štátneho divadla Košice.

Ak ste sa aj so svojimi ratolesťami na verejnú generálku chystali, určite o ňu neprídete. Hneď, ako to bude možné, ju zaradíme do programu Štátneho divadla Košice. Stačí, ak nás budete sledovať na našom webe a sociálnych sieťach.

Zdroj: RO SSN
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk