magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Štátne divadlo Košice pozýva Prešovčanov
@ Kultúra -> Divadlo      Feb 04 2020 - 12:29 GMT

Štátne divadlo Košice chce v spolupráci s mestom Prešov v najbližších týždňoch pomôcť vysporiadať sa s neľahkým osudom Prešovčanom, ktorým na začiatku decembra do života zasiahol tragický výbuch bytového domu na Mukačevskej ulici.

„Tak ako celé Slovensko aj všetkých zamestnancov Štátneho divadla Košice tragická mikulášska udalosť u našich susedov v Prešove hlboko zasiahla. Prešov je pre mnohých zamestnancov viac ako blízkym miestom, viacerí sa v ňom narodili alebo v ňom dodnes žijú. Aj preto sme sa rozhodli Prešovčanom postihnutým decembrovým výbuchom ponúknuť voľné vstupenky na predstavenia nášho divadla, ktoré sú v našej programovej v mesiacoch február a marec. Veríme, že návšteva divadla a príjemné zážitky z divadelného umenia, im pomôžu aspoň na chvíľu zabudnúť na tragické udalosti,“ hovorí generálny riaditeľ ŠDKE Igor Dohovič.

V piatok 31. januára odovzdal vedúci úseku generálneho riaditeľa ŠDKE Ondrej Bernát špeciálne voľné vstupenky vedúcemu kancelárie primátorky mesta Prešov Richardovi Korpášovi. Špeciálna pozvánka pre Prešovčanov z Mukačevskej 7 platí do 31. marca. Voľné vstupenky budú pre nich k dispozícii Kancelárii sociálneho poradenstva na Jarkovej ulici 24 v Prešove. Po výbere konkrétneho predstavenia si vstupenky môžu rezervovať a vyzdvihnúť podľa pokynov uvedených na voľnej vstupenke v pokladni Štátneho divadla Košice.

Svjatoslav Dohovič

web editor  a PR

Zdroj: RO SSN
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk