magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Luděk Sobota predstaví svoje Šlamastyky
@ Kultúra -> Oznamy      Feb 14 2003 - 12:07 GMT
V rámci týždennej šnúry po Slovensku zavíta Směšné divadlo Luďka Sobotu so svojou Pojazdnou psychologickou poradňou aj do Košíc.

Program nazvaný príznačne „Šlamastyky Luďka Sobotu“ nám pomôže riešiť naše každodenné problémy, s ktorými sa síce často stretávame, ale mnohokrát si s nimi nevieme poradiť.

Vďaka účinkujúcim, medzi ktorými sa okrem populárneho Luďka Sobotu a jeho manželky Adrieny objaví aj známy mím Jaroslav Čejka, Petr Jančaøík, Bára Moutelíková, či predstaviteľ úspešných filmových rolí z Tankového praporu a Čiernych barónov Milan Šimáček, odíde divák z predstavenia duševne očistený, s poznaním, že život predsa len stojí za to žiť.

Nehovoriac už o tom, že samotný názov Sobotovho súboru „Směšné divadlo“, je zárukou dvojhodinovej srandy, smiechu, slovom životu potrebného okysličenia krvi.

Vstupenky na predstavenie Šlamastyky Luďka Sobotu, ktoré sa uskutoční 6.marca 2003 o 19:00 hod. v budove Veritasu na Dominikánskom námestí č.8, si môžete zakúpiť v Agentúre GreArt, Biela 3, v MIC ND Dargov, ICMK Hlavná 59, prípadne priamo pred predstavením.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk