magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Potulky: Túlanie sa po Ústavnom súde SR 20.09. 2018
@ Aktuálne -> Rôzne      Aug 27 2018 - 11:28 GMT

Deň otvorených dverí na Ústavnom súde Slovenskej republiky odštartujeme 27. septembra 2018, no ešte pred tým sme pre Vás pripravili nevšedný zážitok.

Navštívite objekty Ústavného súdu Slovenskej republiky, ktoré nie sú verejnosti prístupné. Uvidíte objekty, kde bývajú a pracujú ústavní sudcovia a priestory, kde prebiehajú rokovania s hosťami z domova i zo zahraničia. Dostanete sa do pojednávacej miestnosti, kde sa realizujú verejné zasadnutia pléna a senátov ústavného súdu a podľa potreby aj konferencie a semináre. Zavítate do siene nezávislosti, kde sa uskutočňujú neverejné zasadnutia pléna ústavného súdu, prezriete si insígnie predsedníčky Ústavného súdu Slovenskej republiky, nahliadnete do kroniky a pokocháte sa dielami slávnych maliarov a sochárov, ktoré sú na Ústavnom súde Slovenskej republiky umiestnené.

Prehliadka sa začne pred budovou Ústavného súdu Slovenskej republiky

na Hlavnej ulici č. 110 v Košiciach.

Milan Kolcun Vás po Ústavnom súde SR bude sprevádzať vo štvrtok 20. septembra 2018 o 11:00, 14:00 a 17:00 – BEZPLATNE!


 

 


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk