magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Polícia upozorňuje na dodržiavanie predpisov
@ Aktuálne -> Doprava      Sep 05 2017 - 08:56 GMT

Informácia pre motoristickú verejnosť o kontrolách v dohľade nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky spôsobom objektívnej zodpovednosti v obmedzenej miere na území Košického kraja.

Kontroly zamerané na dokumentovanie správnych deliktov držiteľov vozidiel, s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, bude polícia na území Košického kraja v 36. týždni 2017 vykonávať nasledovne:

Dnes, 5.9.2017, bude kontrola objektívnej zodpovednosti v obmedzenej miere vykonaná v okrese Michalovce, dňa 6.9.2017 bude vykonaná na území okresu Košice-okolie a v okrese Spišská Nová Ves. Vodičov upozorňujeme, aby dodržiavali predpisy, pretože možno nebudú zastavení priamo na ceste pri porušení zákona, ale zásielka im príde domov.

Jazdite bezpečne a nezabúdajte, ak budete dodržiavať všetky pravidlá a predpisy, pokutu nedostanete.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk