magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Podporte sen Nezábudkové čítanie
@ Kultúra -> Literatúra      May 17 2016 - 01:37 GMT

Knižnica pre mládež mesta Košice vo svojej pobočke Nezábudka na Poľovníckej 8 chce vytvoriť nový atraktívny a príjemný priestor určený na aktivity zamerané na podporu čítania a budovania vzťahu k dobrej knihe. Snahou knižnice je vybudovať krásnu letnú čitáreň, kde sa bude čítať, hrať a prázdninovať. Nezábudka naozaj nezabúda na všetky deti a mladých ľudí a navštevujú ju aj čitatelia s rôznym fyzickým, mentálnym alebo sociálnym hendikepom. Jej dvere sú rovnako otvorené pre mamičky na materskej a seniorov. Ponúka zvukové knihy, spoločenské hry a jej cieľom je prostredníctvom rôznych komunitných aktivít podať ruku naozaj každému.

Pomôžte knižnici splniť sen

Splniť však sen o letnej čitárni je možné len s podporou Vás, srdcom aj duchom Košičanov. Vaša knižnica Vás preto prosí o podporu v komunitnom projekte Vy rozhodujete, my pomáhame Nadácie Tesco, v rámci ktorého budú podporené práve projekty, na ktorých komunitám a zákazníkom Tesca naozaj záleží.

Je to také jednoduché

Žetónom, ktorý obdržíte v ktoromkoľvek Tescu (aj v inom meste) za každý svoj nákup v termíne od 11. mája do 7. júna 2016 môžete podporiť svoj miestny projekt, v tomto prípade projekt Knižnice pre mládež mesta Košice - Nezábudkové čítanie. Pozor za tento konkrétny projekt však môžete vhodením žetónu hlasovať len v predajniach Tesco Extra na Trolejbusovej ulici a v Hypermarkete Košice na sídlisku Nad Jazerom. Kupón môžete rovnako odovzdať vo všetkých pobočkách knižnice svojim knihovníčkam, ktoré ich doručia do správneho zberného boxu. Pre svoje mesto a knižnicu môžete získať až 1 300 €.

Informácie na webe

Na webovej stránke Tesca budú predstavené všetky projekty, ktoré sa dostali do užšieho výberu. A vy aj počas samotného hlasovania môžete online sledovať týždennú aktualizáciu počtu hlasov vybraného projektu. Pomôcť môžete aj zdieľaním Nezábudkového projektu na facebooku alebo oslovením svojich priateľov či známych, aby pomohli vyhrať pre vašu knižnicu tento grant.

Ďakujeme, Vaša knižnica.

Info link: http://pomahame.tesco.sk/region/17/

Eka

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606