magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 11.08.2015
@ Aktuálne -> Polícia      Aug 12 2015 - 12:57 GMT

Muža našli v rieke bez známok života

Včera (11.8.) popoludní príslušníci HaZZ Košice našli približne 2 metre od brehu v rieke Hornád (asi 100 metrov od prameňa Gajdovka) v Košiciach telo 27-ročného muža z Košíc bez známok života. Muž sedel so svojim kamarátom na brehu rieky. Potom sa išiel kúpať, pričom sa počas kúpania ponoril pod hladinu a pravdepodobne sa utopil. Operátori tiesňového volania 112 prijali oznámenie o udalosti od náhodného okoloidúceho občana a ihneď zalarmovali záchranné zložky a políciu. Pred ich príchodom sa ďalšiemu svedkovi udalosti, ktorý skočil do rieky, muža nepodarilo zachrániť. Obhliadajúci lekár na mieste predbežne cudzie zavinenie vylúčil a nariadil vykonať zdravotno-bezpečnostnú pitvu, ktorá určí presnú príčinu smrti. V tejto súvislosti poverený príslušník OO PZ Košice ahanovce začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenie.

S jeden a pol ročným synom prespával na štadióne

Na základe oznámenia bola dnes (12.8.) krátko po polnoci policajná hliadka Obvodného oddelenia PZ Košice Šaca vyslaná na miestny futbalový štadión, kde mal opitý muž prespávať s malým dieťaťom. Po ich príchode na miesto našli na zemi pod tribúnami spať 39-ročného muža z okresu Košice okolie, ktorý mal pri sebe svojho 1 a pol ročného syna. Podľa doterajších zistení matka dieťaťa (42) zomrela v auguste minulého roka. Následne polícia kontaktovala pracovníkov oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a kurately Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, ktorí dieťa umiestnili do krízového centra. Okolnosti výchovy dieťaťa polícia preveruje v spolupráci s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk