magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 21.05.2015
@ Aktuálne -> Polícia      May 22 2015 - 11:43 GMT

V miestnej osade zasahoval vrtuľník

Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, nakoľko včera (21.5.2015) okolo 09,15 hodine došlo za doposiaľ nezistených okolnosti v miestnej osade v obci Jasov (okres Košice-okolie), k pádu maloletého 3-ročného chlapca do miestneho potoka Bodva. Po vytiahnutí z vody bol maloletý prevezený leteckou rýchlou lekárskou pomocou do nemocnice, kde napriek kardiopulmonálnej resuscitácií sa nepodarilo obnoviť vitálne funkcie a krátko po 12,00 hodine zomrel.

Veľkonočná krádež má svojho vinníka

Michalovskí policajti vypátrali a vyšetrovateľ PZ zo spáchania prečinu porušovania domovej slobody obvinil 37-ročného Rastislava z okresu Michalovce. Obvinený sa počas tohtoročných Veľkonočných sviatkov v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava - časť Prímestská oblasť v okrese Michalovce, vlámal do garáže (pri rekreačnej chate). Odtiaľ odcudzil kufrík s rôznym pracovným náradím, čím poškodenému Michalovčanovi spôsobil celkovú škodu za cca 220,- eur. V prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročné väzenie.

Nevydarenú krádež na pošte vyšetruje polícia


Polícia pátra po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý sa zo stredy na štvrtok v obci Pribeník (okres Trebišov), vlámal do budovy pošty. Pri pokuse o násilné vniknutie do bezpečnostného trezora došlo k spusteniu farbiaceho zariadenia na znehodnotenie obsahu trezoru, páchateľ takto z trezoru nič neodcudzil. Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Kráľovský Chlmec začal trestné stíhanie vo veci prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci /trestná sadzba: trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky/. Slovenskej pošte bola spôsobená škoda za niekoľko tisíc eur. 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk