magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 16.02.2015
@ Aktuálne -> Polícia      Feb 17 2015 - 04:08 GMT

Polícia vyšetruje nešťastie v Gelnickom okrese

Doposiaľ v presne nezistenom čase medzi 14. až 16. februárom 2015, došlo v rodinnom dome v obci Prakovce (okres Gelnica), k usmrteniu 66-ročného muža a 59-ročnej ženy. Podľa predbežnej lekárskej správy k úmrtiu došlo v dôsledku otravou oxidom uhoľnatým, presnú príčinu smrti však určí až nariadená pitva. Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Polícia pátra po zlodejovi šperkov

Polícia pátra po doposiaľ nezistenom páchateľovi, ktorý včera (16.02.2015) dopoludnia vošiel do jednej z predajní klenotníctva v Sečovciach, odkiaľ ukradol presne nezistený počet náušníc, dámskych a pánskych prsteňov a ďalšie šperky zo žltého kovu. Krádežou spôsobil majiteľovi škodu za viac ako 40.000,- eur. Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie vo veci zločinu krádeže. Páchateľovi za tento skutok je možné uložiť trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Poliak zrazil dve deti, skončil v cele

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z prečinov ublíženia na zdraví (§-157,§-158) obvinil 19-ročného občana Poľskej republiky. Obvinený včera (16.2.2015) krátko po 17.00 hodine s motorovým vozidlom zn. Iveco Daily na miestnej komunikácii v obci Družstevná pri Hornáde, počas cúvania pri jednom z rodinných domov, nezaregistroval na ceste hrajúce sa deti, ktoré zrazil. Pri dopravnej nehode utrpel 11-ročný chlapec ľahké zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 14 dní. Horšie obstál o rok mladší kamarát, ktorý utrpel ťažké zranenia s dobou liečenia nad 42 dní. Ku škode na vozidle nedošlo. Požitie alkoholických nápojov u vodiča zistené nebolo. Vodiča policajti umiestnili v cele policajného zaistenia. V prípade dokázania viny mu za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606