magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Košickom kraji kontroly na cestách
@ Aktuálne -> Doprava      Sep 16 2014 - 05:16 GMT

Tento týždeň budú v Košickom kraji vykonané kontroly objektívnej zodpovednosti v obmedzenej miere v týchto okresoch: dnes 16.9.2014 v okrese Rožňava, 17.9. 2014 v okrese Košice, 18.9.2014 v okrese Trebišov. Vodiči sa tak môžu pripraviť na to, že možno nebudú zastavení priamo na ceste pri porušení zákona, ale že im príde zásielka domov.

S cieľom pozitívneho ovplyvnenia vývoja dopravnej nehodovosti a bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky  sa zajtra (17.9.) na cestách Košického kraja policajti zamerajú na dodržiavanie zákazu požívania alkoholických nápojov alebo iných návykových látok vodičmi vozidiel pred alebo počas jazdy, kontrolovať budú i dodržiavanie základných povinností vodičov motorových vozidiel. Policajti služby dopravnej, poriadkovej a železničnej polície sa sústredia najmä na vodičov a tých účastníkov cestnej premávky, ktorí porušujú pravidlá cestnej premávky agresívnym a arogantným spôsobom.


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606