magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 02.07.2014
@ Aktuálne -> Polícia      Jul 03 2014 - 09:56 GMT

Napadli muža so ženou, spôsobili im zranenia

Michalovskí policajti pátrajú po páchateľoch, ktorí včera (2.7.2014) okolo 15.00 hodiny v obci Oborín (okr. Michalovce), vošli cez otvorenú bránu na pozemok rodinného domu a slovne napádali poškodenú 35-ročnú ženu. Poškodená ich niekoľkokrát vyzvala, aby odišli preč. Jeden z páchateľov ju udrel do hlavy a spôsobil jej zranenie s dobou liečenia do 7 dní. Pred bránou domu jeden z páchateľov od chrbta napadol aj poškodeného 31-ročného muža. Doposiaľ nezisteným predmetom ho silno udrel do hlavy, čím mu spôsobil ťažké poranenie hlavy s dobou liečenia nad 42 dní. Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie vo veci pre zločin ublíženia na zdraví /tr. sadzba na 5 až 12 rokov/, prečin porušovania domovej slobody / tr. sadzba na 1 až 5 rokov/ a prečin výtržníctva /tr. sadzba až na 3 roky/.

Matka našla obhoreného syna pred garážou

K nešťastiu došlo včera (2.7.2014) okolo 13.20 hodine v garáži rodinného domu v obci Petrovce nad Laborcom (okr. Michalovce). Matka 39-ročného syna spozorovala na pozemku jeho rodinného domu dym a išla sa pozrieť čo sa stalo. Syna našla ležať na zemi pred garážou s rozsiahlymi popáleninami na hrudníku, pričom ešte bol pri vedomí. Po príchode RZP, ako aj leteckej záchrannej služby, svojim zraneniam podľahol. Príčina vzniku požiaru, za akých došlo k obhoreniu odevu a následnému obhoreniu tela je predmetom vyšetrovania. Ohliadajúci lekár nariadil vykonanie súdno-patologickej pitvy. Poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Mladý muž náraz do stromu neprežil

K vážnej dopravnej nehode s tragickým koncom došlo včera (2.7.2014) krátko po 17.00 hodine na ceste v úseku medzi obcou Budimír a križovatkou na obec Ploské (okr. Košice-okolie). 23-ročný vodič z okresu Prešov, viedol osobné motorové vozidlo zn. WV Passat, pričom pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti stavu a povahe vozovky s uvedeným motorovým vozidlom vyšiel z doposiaľ nezistených príčin plynule mimo vozovku v smere svojej jazdy do zrázu vedľa cesty, kde po niekoľkých metroch čelne narazil do stromu. Prudký náraz nepripútaného vodiča z auta vymrštil cez čelné sklo. Rýchla lekárska služba na mieste konštatovala smrť v dôsledku devastačných poranení. Ohliadajúci lekár nariadil vykonať zdravotno-bezpečnostnú pitvu. Pri dopravnej nehode vznikla na vozidle škoda 3.500,- eur. Poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. V dôsledku dokumentovania dopravnej nehody bola cesta od 17.35 do 20.09 hodiny v oboch smeroch uzavretá.  

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk