magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 11.12.2013
@ Aktuálne -> Polícia      Dec 12 2013 - 11:16 GMT

Obvinili ich z krádeže

Košickí policajti z prečinu krádeže obvinili 19-ročného Dezidera z Košíc, ktorý sa včera poobede na Hraničnej ulici vlámal do skladu košickej firmy. Z jej priestorov odcudzil plynový kotol a štyri alternátory, spôsobil škodu vo výške 400,- eur.

Policajti z Okresného riaditeľstva PZ Košice-okolie z prečinov krádeže a porušovania domovej slobody obvinili dvoch mužov z Moldavy nad Bodvou vo veku 23 a 43 rokov. Dvojica obvinených v piatok 06. decembra na Hviezdoslavovej ulici v Moldave nad Bodvou, preskočili oplotenie obývaného rodinného domu. Následne vošli na pozemok, z ktorého odcudzili plechy. Majiteľovi spôsobili škodu vo výške 10,- eur. Obvineným v prípade dokázania viny hrozí až dvojročné väzenie.

Zlodej pred krádežou otrávil psa

Doposiaľ neznámy páchateľ sa včera na ulici Generála Petrova v Michalovciach, vlámal do rodinného domu. Predtým však neznámou látkou otrávil psa, ktorý mu bránil vniknutiu na pozemok domu. Z domu následne odcudzil šperky zo žltého a bieleho kovu. Poškodenému majiteľovi spôsobil celkovú škodu za viac ako 25.000,- eur. Policajti na mieste vykonali obhliadku miesta činu, zaistili stopy a po páchateľovi a odcudzených veciach pátrajú. Poverený príslušník PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin krádež a prečin porušovania domovej slobody. Za takýto skutok je možné uložiť trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk