magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Uršula Kovalyk v košickom Artfore
@ Kultúra -> Literatúra      Nov 07 2013 - 04:57 GMT

Košická spisovateľka číta a podpisuje svoju novú knihu v kníhkupectve na Mlynskej.Pozývame vás na autorské čítanie a autogramiádu spisovateľky Uršuly Kovalyk. Vo štvrtok 7. novembra o 19tej bude prezentácia jej novej knihy Krasojazdkyňa v kníhkupectve Artforum na Mlynskej ulici v Košiciach.
Uršula Kovalyk
Narodila sa 31. decembra 1969 v Košiciach. Známa v košickom undergrounde. Vyštudovala Strednú zdravotnícku školu, ale v zdravotníctve nikdy nepracovala. Po roku 1989 vystriedala niekoľko exkluzívnych zamestnaní (ošetrovateľka laboratórnych zvierat, kníhkupkyňa v kníhkupectve Artforum, pracovníčka v Krízovom centre pre obete násilia). Externe vyštudovala sociálnu prácu na Trnavskej univerzite. V súčasnosti pracuje v občianskom združení s bezdomovcami. Žije v Bratislave.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606