magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Solárny deň v poradenskom centre
@ Aktuálne -> Životné prostredie      May 05 2013 - 06:04 GMT

Chcete si nechať vybudovať solárnu elektráreň na rodinnom dome? V poradenskom centre ŽIŤ ENERGIOU v Košiciach si môžete 9. mája 2013 o 13. h vypočuť prednášku o optimalizácii výroby elektriny z obnoviteľných zdrojov. Využiť môžete aj individuálne konzultácie. Odporúčania vám poskytnú energetickí experti Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry, ktorá zriadila poradenské centrum v Trenčíne pred dvomi rokmi. SIEA je príspevkovou organizáciou ministerstva hospodárstva, poradenstvo i osobné konzultácie sú pre verejnosť bezplatné. Poradenské centrum sídli na Krivej ulici 18. Prednáška je súčasťou Európskych solárnych dní, v rámci ktorých sa v 20 krajinách uskutočnia stovky podujatí.

Podrobnosti o konzultáciách v Košiciach, ako aj  užitočné informácie o tom, ako usporiť energiu, môžete získať aj na bezplatnej poradenskej linke 0800 199 399 alebo na stránke www.zitenergiou.sk.

Podrobnejsie informacie o podujati najdete na nasej stranke
http://www.siea.sk/uvod-aktuality/c-4437/solarne-dni-v-poradenskych-centrach-zit-energiou/

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606