magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Košice majú najlepší hotel roka 2011
@ Aktuálne -> Služby      Apr 16 2012 - 04:15 GMT

Mesto Košice a jeho kľúčoví hráči v turizme sa pripravujú na rok 2013, kedy mesto bude hostiť návštevníkov prichádzajúcich do Európskeho hlavného mesta kultúry. Svoju prípravu pojali svedomite cestou zvyšovania kvality, čoho potvrdením je aj veľký úspech, ktorý dosiahol jeden z popredných miestnych hotelov.

Hotel DoubleTree by Hilton Košice získal prestížne ocenenie kvality v súťaži Hotel Performance Awards, do ktorej sa zapojili aj všetky hotely tejto hotelovej siete. V kategórii Program excelentnosti si cenu Najlepší hotel roka 2011 cenu odniesol práve DoubleTree by Hilton Košice.

„Ocenenie je zadosťučinením pre vytrvalú snahu tímu o spokojnosť zákazníkov a úspechom poskytovaných služieb v hotelierstve a gastronómii na Slovensku“, hovorí Beata Jurčišinová, marketingová riaditeľka hotela.


Najvyššiu úroveň kvality dosiahlo len 13 hotelov po svete. Šesť z nich pritom patrí do hotelovej siete DoubleTree by Hilton v USA a len jeden  Slovensku.

„Košice neustále stúpajú na rebríčku kvality hotelierstva a gastronómie. Naše členské hotely sa profilujú do jedinečností, ktoré ponúknu ktorémukoľvek návštevníkovi Košíc umiestnenie, filozofiu, gastronómiu a služby presne podľa jeho gusta. Nezávislé ocenenie, ktoré teraz získal Hotel DoubleTree by Hilton Košice je dôkazom pre cestujúcich do Košíc, že v tomto hoteli narazia na najlepšiu svetovú kvalitu služieb“, hovorí výkonná riaditeľka KOŠICE – Turizmus, Iveta Niňajová.

Ľubomír Čech
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606