magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

19. VALALICKÝ JARMOK
@ Aktuálne -> Región      Aug 18 2011 - 16:54 GMT

Valalický jarmok je tradičná prehliadka remesiel spojená s predajom rôzneho spotrebného tovaru a s výstavou zvierat. Nechýbajú ani rôzne sprievodné atrakcie a kultúrny program. . Uskutoční sa na Dopravnom ihrisku v sobotu 20. augusta 2011 od 11. hod.V kultúrnom programe vystúpia: Otto Weiter a Andrea Fisherová, ľudová cimbalová hudba Čardáš z Abova, folklórny súbor Čarnica, tanečná skupina UNO STAR, spevácka skupina žartovných piesní Mandeľinka z Košickej Polianky,Paradne ňevesti, Dychová hudba Valaliky a ďalší účinkujúci.

Sprievodným podujatím bude výstava zvierat, remeselné stánky (košikár, kováč , pernikárka , čipkárka, drotár a dvaja rezbári budú predvádzať svoje remeslá atď. Pre deti sme pripravili tvorivé dielne pod vedením Mgr. Eriky Belanovej a Ing. Karin Vodičkovej , jazdu na autíčkach, trampolínu, maľovanie na tvár.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk