magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Hľadajú pomocníkov
@ Aktuálne -> Rôzne      Jan 28 2011 - 08:43 GMT

Mesto Košice spoločne s organizáciami KOŠICE – Turizmus, KOŠICE 2013, n.o. s podporou Košického samosprávneho kraja hľadá dobrovoľníkov na prípravu najväčšieho medzinárodného podujatia v ľadovom hokeji na svete, ktoré sa uskutoční v dňoch 29.4. – 10.5.2011 priamo v Košiciach!

„Hľadáme komunikatívnych a dynamických ľudí, ktorí ovládajú anglický jazyk a majú skúsenosti s organizáciou podujatí. Od dobrovoľníkov očakávame, že budú v teréne zabezpečovať navigáciu v meste na záchytné parkoviská a pešie ťahy, zabezpečovať informačný servis na miestach prvého kontaktu s mestom alebo priamo v meste a asistovať pri organizovaní kultúrneho programu v meste počas 13 dní," informuje splnomocnenec primátora mesta Košice pre MS v ľadovom hokeji 2011, Otto Brixi.


„Pre mňa osobne bola účasť v tíme dobrovoľníkov počas zimnej univerziády vo Vysokých Tatrách v roku 1999 nezabudnuteľná skúsenosť", hovorí známy košický someliér a gurmán Peter Škripko. „Stretnutia s najlepšími svetovými športovcami, pocit, že prispievam k tomu, aby sa účastníci podujatia z rôznych krajín sveta dobre cítili na Slovensku, bol povznášajúci a nedá sa opakovať", dodáva.


Všetky potrebné informácie a prihlasovací formulár nájdu záujemcovia na web stránke k hokejovej kampani „PLAY SLOVAKIA – PLAY KOŠICE" www.hokej.visitkosice.eu.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk