magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

HC Košice predáva zimný štadión na Kavečianskej
@ Aktuálne -> Šport      Feb 16 2010 - 08:16 GMT

Hokejový klub HC Košice predáva zimný štadióna na Kavečianskej ceste. Do konca februára majú záujemcovia čas na predloženie svojich písomných ponúk. Jeho znalecká hodnota predstavuje 767-tisíc eur. Záujem už prejavilo viacero podnikateľských subjektov.
KOŠICE. Zimný štadión so strojovňou, vrátane zariadenia, vlastní HC Košice. Pozemky, na ktorých sa nachádzajú, sú majetkom TJ Lokomotíva Košice.

Záujem majú podnikateľské subjekty
Štadión, dokončený v roku 1979, v súčasnosti využívajú hokejová mládež i široká košická verejnosť najmä na korčuľovanie.

"Po ukončení výstavby novej tréningovej haly pri Steel Aréne, ktoré je naplánované na začiatok budúceho roka, si ju HC Košice bude prenajímať na tie isté účely, na aké momentálne prevádzkuje zimný štadión na Kavečianskej," odpovedal nám člen správnej rady a konateľ HC Košice Juraj Mondík na otázku, čo bolo dôvodom na predaj štadióna, "O našu ponuku už prejavilo záujem viacero podnikateľských subjektov."

čítaj celý článok   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606