magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Centrá voľného času sú na deti pripravené
@ Aktuálne -> Služby      Feb 12 2010 - 03:45 GMT
Centrá voľného času sa na budúcotýždňové jarné prázdniny pripravili. Rodičia, ktorí sa nemôžu počas školského voľna venovať svojim deťom, ich môžu zveriť do ich rúk jedného. Na výber majú Centrá voľného času Domino, Dúha, Technik, Mikádo a CVČ Košice-okolie.

Košice. CVČ Domino pre svojich detských zverencov vo veku od 7 do 14 rokov pripravilo prímestský tábor od pondelka do piatka. Rodičia môžu deti priviesť na Popradskú 86 od 7.00 h a prísť po ne o 17.00 h. Cena celotýždňovej starostlivosti je 30 eur, pričom v poplatku sú zahrnuté všetky výdavky - vstupenky, cestovné, pitný a stravovací režim. V rámci programu deti navštívia botanickú a zoologickú záhradu i múzeá. Budú mať možnosť pozrieť sa do bábkového divadla a zašportovať si na boulderovke i bowlingu.

čítaj celý článok   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606