magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na plavárni súťažili rodinné tímy
@ Aktuálne -> Šport      Nov 24 2009 - 04:13 GMT

Košická krytá plaváreň bola v sobotu 21. novembra obsadená plavcami vo veku od 75 do štyroch rokov. Merali si sily v rodinných tímoch na 5. ročníku súťaže Pláva celá rodina, ktorú zorganizovala Komisia školstva a športu mestskej časti Staré Mesto.
Súťaže sa mohli zúčastniť traja členovia jednej rodiny, z ktorých aspoň jeden má trvalý pobyt v Starom Meste. Rodinný tím mal byť zložený minimálne z dvoch, ale aj troch generácií. Súťažilo sa v disciplíne voľný spôsob. O víťazstve rozhodol výsledný čas celej rodiny. Čas najnižších a najvyšších vekových kategórií bol zvýhodnený koeficientom.

Rýchlosť v zdolávaní 25 metrového bazéna si medzi sebou meralo sedem rodín. Víťazom sa stala plavecká rodina Krupaničová (Karol, Zora a Alexandra). 2. miesto obsadili Ctibor Longauer, Jana Hanusová a Lenka Šašinková. Na 3. mieste skončili Peter Choleva, Filip Choleva a Jana Hlaváčová.

Najstarším účastníkom pretekov bol 75-ročný Ctibor Longauer, ktorý sa so svojou rodinou umiestnil na druhom mieste a najmladším 4-ročný Filip Choleva, ktorý si so svojim tímom vyplával tretiu priečku.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606