magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

FUTBAL-EL: AS Rím do Košíc aj s Tottim
@ Aktuálne -> Šport      Aug 18 2009 - 07:47 GMT

Nominácia talianskeho mužstva AS Rím na prvý zápas play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice
RÍM 18. augusta (SITA) - Zdravotný stav talianskeho futbalového útočníka Francesca Tottiho sa stále zlepšuje a hráčska ikona AS Rím nebude chýbať v Košiciach v prvom zápase play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice na štadióne v Čermeli. Kapitána "vlkov" trápilo pravé koleno, no vyšetrenia aj pondelkové záťažové testy dopadli na výbornú a 32-ročný ofenzívny hráč bude trénerovi Lucianovi Spallettimu v Košiciach k dispozícii.

Portál datasport.it však uvádza, že aj keď Totti figuruje v nominácii Rimanov na duel v Košiciach, nenastúpi naň a hrať bude až v nedeľu v lige na pôde FC Janov. V 21-člennom kádri, ktorý odletí do Košíc, nefigurujú Mirko Vučinič, Cicinho, Simone Perrotta a Juan.

Nominácia talianskeho mužstva AS Rím na prvý zápas play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 proti MFK Košice:
Brankári: Artur, Júlio Sérgio Bertagnoli, Valerio Frasca.
Obrancovia: Vitorino Antunes, Marco Andreolli, Marco Cassetti, Philippe Mexés, Marco Motta, John Arne Riise, Max Tonetto.
Stredopoliari: Matteo Brighi, Alessio Cerci, Daniele De Rossi, Ricardo Faty, Leandro Greco, Stefano Guberti, Jérémy Menez, David Pizarro, Rodrigo Taddei.
Útočníci: Stefano Okaka Chuka, Francesco Totti.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606