magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Calcaneus v Ateliéri naživo !
@ Kultúra -> Oznamy      Nov 20 2002 - 10:25 GMT
Pokiaľ vás celý týždeň terorizoval šéf, prípadne z iného dôvodu cítite potrebu spláchnuť pachuť pracovných výkonov dobrým mokom, máte vynikajúcu príležitosť učiniť tak v piatok 22. novembra od 20,00 v pube Ateliér na ulici Pri Miklušovej väznici, kde zároveň odohrá svoj koncert hudobná skupina Calcaneus.

Hity ako Tvoje ruky, Jeden malý stojan, Tanec v ružovej mušli ako i mnohé ďalšie si môžete vypočuť naživo. Chýbať nebudú ani nové skladby, z ktorých sa ako najvýraznejšia javí gitarová kompozícia s názvom E-mail pre Divožienku makovú.

Hudobný štýl Calcaneus-u ťažko jednoznačne zaradiť, ide o fussion, ktorý členovia skupiny charakterizujú ako homogénnu zmes new acoustic wave, new age, jazzu a írečitého rocku.

Okrem klasického repertoáru skupiny si na koncerte vypočujete aj jazz-rockového huslistu Michala Hudáka, ktorý si na túto akciu odskočil zo svojho angažmá v SRN a strhujúceho perkusionistu Jána Ferencza. Časť koncertu sa totiž ponesie v duchu jazz-rockovej improvizácie Calcaneusu s predstavenými hudobníkmi.

Pokiaľ máte záujem o hudbu, ktorej nechýbajú meditatívne hlbočiny i svieži drive, nezabudnite na piatňajšiu akciu v Ateliéri.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk