magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA: Pre návštevníkov pripravujú hudobný festival Šírava Fest 2008
@ Aktuálne -> Región      Jul 10 2008 - 10:26 GMT
(TASR) - Prípravou druhého ročníka najväčšieho hudobného festivalu na východnom Slovensku s názvom Šírava Fest 2008, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. až 20. júla na Zemplínskej šírave, žije v týchto dňoch samospráva v obci Kaluža v Michalovskom okrese.

"Trojdňový festival populárnej hudby bude sviatkom plnohodnotnej festivalovej zábavy nielen pre Zemplínčanov, ale aj pre dovolenkárov, ktorí si užívajú teplé dni v rekreačných strediskách Zemplínskej šíravy a, samozrejme, aj pre náhodných návštevníkov," uviedol dnes pre TASR starosta obec Ján Čuchran. Dodal, že v priebehu festivalu bude pre záujemcov pripravených 27 hodín živých vystúpení a nezabudnuteľné Afterparty v moteli Kamenec.

Dobrú hudbu ponúkne česká kapela Kabát, Paľo Habera a Team, ale aj skupiny IMT Smile, Gladiator, Polemic, No Name či Tomáš Bezdeda, Zuzana Smatanová a pod.

Prvý ročník festivalu, ktorý oprášil zašlú slávu niekdajších kultúrnych, spoločenských a hudobných podujatí v spomínanej lokalite, navštívilo vlani viac ako 18 tisíc návštevníkov.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk