magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Mestská časť Košice-Staré Mesto...
@ Kultúra -> Oznamy      May 26 2008 - 10:45 GMT
Začíname už 29. májom projektom Košické kultúrne leto programom na pódiu nad Dolnou bránou od 17.00 hod. na slávnostné otvorenie kultúrneho leta vystúpia mažoretky Ragtime a Dychový orchester mladých mesta Košice. Program na Hlavnej ulici pokračujeme každý štvrtok o 17.00 hod. až do 11. septembra žánrovo pestrým programom.

Ale to nie je všetko, tak ako minulý rok aj tento budeme pre Vás uskutočňovať aj koncerty prevažne dychových orchestrov a country skupín každú nedeľu v Altánku Mestského parku so začiatkom o 16.00 hod.
Koniec školského roka oslávime na Kuzmányho sídlisku pri obchodnom centre TIP-TOP 24. júna od 16.00 hod. pestrým programom a prekvapením a to nielen tento deň .
1. júna v Areáli Mestskej krytej plavárne oslávime deň detí bohatým programom a zaujímavými súťažami. Akcia sa začne už od 14.30 hod.
6. júna v Radničnej sále o 18. hod. sa uskutoční rokový koncert skupiny Rawen claw a jej hosťami Andreatthonium z Košíc a Axis z Bratislavy.
Veríme, že Vás naše pripravované akcie zaujmú a stanete sa našimi pravidelnými divákmi. Tešíme sa na Vás. Konkrétnejší program bude pravidelne uverejnený aj na našej webovej stránke www.kosice-city.sk   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk