magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Oznámenie DPMK o obmedzeniach v doprave v dôsledku opravy električkovej koľaje
@ Doprava -> DPMK      May 19 2008 - 12:09 GMT
V sobotu 24. 5., v nedeľu 25. 5., v sobotu 31. 5. a v nedeľu 1. 6. 2008 v čase cca 7.00 – 17.00 hod bude z úseku kruhový objazd pri VŠA – VSS, križovatka (teda z Alejovej ulice) vylúčená električková doprava.

Pritom dôjde k týmto dočasným zmenám v premávke MHD:

1.Električková linka č. 9
bude premávať len v úseku Štadión Lokomotívy – Nám. Maratónu mieru – Amfiteáter – Trieda SNP – Spoločenský pavilón a späť. Vo východzej zastávke „Spoločenský pavilón“ bude linka zastavovať až 2x – najprv na konci Bardejovskej ul. (mimoriadne stanovište) a potom aj na svojom bežnom stanovišti na Triede SNP.

2.Električková linka R2
bude v celom úseku nahradená autobusmi

3.V úseku DPMK – Spoločenský pavilón – OC Važec a späť bude premávať náhradná autobusová linka č. 9A. Linka bude zastavovať na všetkých zastávkach linky č. 9 v trase.

Vo východzej zastávke „Spoločenský pavilón“ bude linka zastavovať až 2x – najprv na konci Bardejovskej ul. (mimoriadne stanovište) a potom aj na Triede SNP (stanovište linky č. 10).
V zastávkach „Juh – obchodné centrum“ a „Autokemping“ bude linka zastavovať na ceste na úrovni električkových stanovíšť.
V zastávke „Nad cintorínom“ bude linka zastavovať priamo na električkových stanovištiach.
V ostatných zastávkach bude linka zastavovať na bežných autobusových stanovištiach najbližších k príslušným električkovým stanovištiam.

Dopravný podnik mesta Košice   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606