magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

muziKE: Prehliadka amatérskych, poloprofesionálnych a začínajúcich hudobných skupín.
@ Kultúra -> Oznamy      Mar 07 2008 - 15:29 GMT

Krajské osvetové stredisko v spolupráci s MČ Košice - Juh organizuje Prehliadku amatérskych, poloprofesionálnych a začínajúcich hudobných skupín - muziKE, ktorá sa uskutoční dňa 14. marca 2008 v priestoroch KSC Južan, Smetanova 4, Košice. Prehliadka sa uskutoční pod záštitou starostu MČ Košice – Juh, JUDr. Jaroslava Hlinku.

Na prehliadke vystúpi 13 hudobných skupín – Huncúti, Jurij and the gagarins, Ravenclaw, Rapsody, Smooth Company, HS23 z Košíc, Nuda Corpora z Gelnice, Gypsy oceán z Rankoviec, FrutiTutiPinter zo Spišskej Novej Vsi, Pohoda z Michaloviec, Magnet zo Sečoviec, Kiméra z Jablonova nad Turňou a Marek a Zuzana Horňák z Buzice.

Z výberového kola do finále postúpia tri kapely. O tom, ktoré kapely to budú rozhodne odborná porota v zložení – Filip Orátor a Milan Chlebák zo skupiny Ears a Tomi Okres z hudobných skupín IMT Smile a Cirkus. Odborná porota bude okrem hudobnej stránky hodnotiť aj mieru profesionality jednotlivých kapiel a schopnosť hudobných skupín pružne reagovať na požiadavky organizátora. Vo finálovom kole sa predstaví aj hosť prehliadky – košická hudobná skupina Dilemma.

Výberové aj finálové kolo je verejné. Vstupné na finálové kolo je 20,- Sk.
Všetci milovníci dobrej hudby sú srdečne vítaní.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk