magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Bedminton: Na Grand Prix v Košiciach dominovali Bratislavčania
@ Aktuálne -> Šport      Feb 11 2008 - 13:32 GMT
(TASR) - Na treťom a zároveň poslednom turnaji Grand Prix v bedmintone v Košiciach sa najlepšie darilo hráčom z Bratislavy, ktorí získali všetky prvé miesta. V dvojhre mužov si najlepšie počínal Marián Šulko (Spoje Bratislava), ktorý vo finále zdolal Lobotku (CEVA Trenčín) 2:1 (21, -21, 15), tretie miesta obsadili J. Vícen a Vachálek (Spoje Bratislava).

V dvojhre žien si prvenstvo odnáša Gabriela Štefániková (Spoje Bratislava), ktorá hladko zdolala Fašungovú (CEVA Trenčín) 2:0 (18, 13), tretie skončili sestry Orlovské, ktoré svoje semifinálové stretnutia vzdali pre odchod na majstrovstvá Európy do Holandska.
Ďalšie tri finále sa nehrali. V štvorhre mužov Šulko - Vícen (Spoje Bratislava) vyhrali bez boja, keď pár Kožar - M. Eliaš (BC Prešov) nenastúpil pre zranenie Eliaša. Tretie miesta obsadili J. Fiľ - Tomčík (Lokomotíva Košice). V štvorhre žien pár Štefániková - Špilárová (Spoje Bratislava - ATU Košice) vyhral bez boja pre nenastúpenie sestier Orlovských. Tretie miesta obsadili Turzáková - Borodáčová (Lok. Košice - Prešov) a Fašungová - Klečková (CEVA Trenčín - Spoje Bratislava).
V zmiešanej štvorhre Vícen a Štefániková (Spoje Bratislava) zvíťazili bez boja, keď duo Kožár a Kráľová (BC Prešov) sa na stretnutie nedostavil. Tretie miesta obsadili Dúbravský - Z. Orlovská, Dirga - K. Orlovská (BC Prešov).   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606