magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TV Východ začala živé vysielanie cez internet
@ Aktuálne -> Médiá      Feb 01 2008 - 08:03 GMT
(TASR) - Televízia Východ začala dnes živé vysielanie na svojej webovej stránke www.vychod.tv. Ako informovali z vedenia televízie, požiadavka na vytvorenie tejto formy distribúcie programu vzišla z množstva žiadostí zo strany divákov, ktorí preferujú tento spôsob prijímania informácií a nechcú sedieť pred klasickou televíznou obrazovkou. TV Východ týmto krokom taktiež uspokojuje nároky mnohých zahraničných Slovákov, ale aj obyvateľov Bratislavy či širšieho okolia, ktorí majú korene na východe Slovenska a nechcú stratiť prehľad o dianí v regióne.

Internetový streaming TV Východ je vytvorený najmodernejšou technológiou a je ponúkaný v rozlíšení 320 x 240 pri dátovom toku 256 kbit/s. Táto konečná forma bola zvolená ako kompromisné riešenie kvôli dostupnosti pre internetových užívateľov nielen v mestách, ale aj na vidieku. Po nasledujúcej kompletnej prestavbe webovej stránky sa ráta aj s vytvorením videoarchívu podľa jednotlivých relácií.
Najväčšia regionálna televízia, ktorá vysiela v Košickom a zároveň aj v Prešovskom kraji, ponúka náročným divákom týždenne 4-hodinový program, v ktorom si nájdu až 17 rôznych druhov relácií zabalených v atraktívnom šate s modernou grafikou.
TV Východ v súčasnosti nepretržite vysiela v káblových rozvodoch na samostatných kanáloch v mestách Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou, Snina, Sečovce, Sobrance ako aj systémom MMDS, čím svojím signálom z vysielača v Trebišove pokrýva mestá a okresy Michalovce, Trebišov a Sobrance.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606