magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Najlacnejšie letenky do celého sveta za fantastické ceny. Rýchlo, lacno, rozumne. Súťažte o 2 spiatočné letenky do niektorej z európskych metropol.
@ Aktuálne -> Služby      Jan 29 2008 - 06:26 GMT

Za biznisom, zábavou či históriou, s pelikan.sk je Vaše cestovateľské rozhodnutie to správne. Kompletné zabezpečenie obchodnej či súkromnej cesty vrátane letenky, ubytovania a rezervácie auta len u nás. Cestujte inteligentne. Kupujte online.

Pelikan.sk je internetový portál, ktorý Vám ponúka bezplatnú rezerváciu a následný nákup leteniek aj bez kreditnej karty. Nájdete tu najlepšie ceny leteniek od viac ako 800 tradičných a nízkonákladových leteckých spoločností. Aby toho nebolo málo pelikan.sk Vám ponúka aj jedinečnú možnosť zakúpiť si k svojej letenke aj kvalitné ubytovanie s poistením, čím šetrí Váš čas a v neposlednom rade aj peniaze.

Pri tomto pohodlnom spôsobe nakupovania však pelikan.sk myslí aj na bezpečnosť transakcií vykonaných na jeho stránke. Systém VeriSign je zárukou, že operácie, ktoré na stránke najväčšieho predajcu leteniek on-line uskutočníte budú chránené, bezpečné a vy si môžete v pokoji a pohodlí užívať výhody plynúce z internetového obchodovania.

O kvalitách služieb poskytovaných portálom pelikan.sk svedčí aj fakt, že svoje služby už poskytuje aj v okolitych krajinách – Česká republika, Maďarsko, kde patrí k najväčším predajcom cestovateľských produktov.

+ + + + + S ú ť a ž + + + +

Káva v Miláne? Obed v Paríži? Či večera v Londýne? S najväčším predajcom leteniek na Slovensku je možné čokoľvek! Stačí správne odpovedať na nasledujúce otázky a je len na Vás, v ktorej z európskych metropol si pochutnáte na domácich špecialitách.

1.Z ponuky koľkých leteckých spoločností si môžu vybrať cestovatelia na stránke pelikan.sk?
a/ 150 b/ 350 c/ 800

2.Ktorý je ten "správny vták", ktorý Vám zabezpeči bezplatnú rezerváciu a následne aj kúpu leteniek a kvalitného ubytovania s poistením?
a/ vrabec b/pštros c/pelikan

Vaše odpovede posielajte na adresu mef@box.sk, do predmetu uveďte heslo "pelikan" a to najneskôr do 21.2.2008. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme jedného šťastného výhercu, ktorý obdrží 2 spiatočné letenky do niektorej z európskych metropol.
Výhercu súťaže budeme kontaktovať dňa 22.2.2008 a v tento dátum mu zároveň e-mailom doručíme aj výherný voucher!


Poznámka:
Platí pre všetky destinácie operované leteckou spoločnosťou Sky Europe s odletom do 17.3.2008. Letenky sú podmienené voľnou kapacitou lietadla. Letenky nezahŕňajú letiskové poplatky, ktoré si výherca platí sám.

Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606