magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Prestavaná bikrosová dráha privíta pretekárov už tento víkend.
@ Aktuálne -> Šport      Oct 09 2007 - 07:33 GMT
Dráha na Lidickom námestí sa zmenila na nepoznanie. Konto Orange - Šanca pre Váš región prispelo finančnými prostriedkami, mládež a ich rodičia svojou prácou a jediná bikrosová dráha na východnom Slovensku je pripravená tento víkend privítať pretekárov z celého Slovenska i zo zahraničia. Súčasťou bohatého športového programu budú Majstrovstvá Slovenska 4X, dve záverečné kolá Slovenského pohára BMX a tradične aj preteky aj pre neregistrovaných pretekárov v kategóriách od najmenších detí do 6 rokov až po dospelých.

BMX klub Košický šarkaň a KŠC Košice pozývajú všetkých odvážnych cyklistov pretekať o hodnotné ceny a všetkých ostatných pozrieť si výkony najlepších slovenských pretekárov. Účasť prisľúbil aj Filip Polc - 4. muž tohtoročného seriálu Svetového pohára 4X a ďalší slovenskí reprezentanti.

Viac informácii nájdete na www.sarkan.d42.sk.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606