magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

East Slovak Sound: Súťaž demosnímkov skupín a interpretov z východného Slovenska.
@ Kultúra -> Oznamy      Jul 10 2007 - 16:00 GMT
K malej zmene v súvislosti s názvom prišlo v našej pred časom vyhlásenej súťaži demosnímkov skupín a intepretov z východu Slovenska. Javí sa nám logickejšie dať takejto súťaži slovenský názov, takže po dohode s našim hlavným partnerom - rádiom Kiss sme East Slovak Sound premenovali na DEMOláciu. Okrem toho k žiadnym zmenám nedochádza. Súťaž štartuje v priebehu októbra, kedy bude na stránkach Cassovie a MusicX uverejnený prvý rebríček súťažiacich v premiérovom kole.

Amatérske a poloprofesionálne skupiny a interpreti z východného Slovenska pozor! Spoločnosť BoxNetwork vám ponúka jedinečnú príležitosť zviditeľniť vašu produkciu na jedných z najnavštevovanejších internetových stránok na Slovensku. V spolupráci s renomovanými slovenskými hudobnými publicistami a hudobníkmi pripravujeme hitparádu demosnímkov, ktorá bude fungovať na podobnom princípe ako kedysi známa a populárna Demovnica na stránkach iNZine.

To znamená, že vami vybrané skladby z demosnímkov, ktoré nám zašlete budú medzi sebou súťažiť v jednotlivých hitparádových kolách s mesačnou periodicitou, pričom do hlasovania sa budú môcť zapojiť i samotní návštevníci stránok. Súťaž vyvrcholí koncom roka a na víťazov okrem mediálneho zviditeľnenia čakajú aj naozaj atraktívne ceny, vrátane vydania kompilačného albumu, ktorý bude súčasťou jedného zatiaľ nemenovaného časopisu (zloženie poroty, i samotné ceny si ešte priblížime v samostatných článkoch). Súťaž nie je nijako žánrovo obmedzená, čiže svoje ´demáče´ nám môžu zasielať ako rockové, tak i popové, či jazzové formácie, no takisto i folklórne súbory a veľmi radi privítame i diela mladých autorov z oblasti súčasnej klasickej hudby.

Svoje demosnímky nám zasielajte najneskôr do septembra na adresu:

Box Network s.r.o.
Komenského 41
040 01
Košice

Heslo: DEMOlácia

Kontaktovať môžete takisto šéfredaktora Cassovie - Igora Petrušku na t.č. 0903 605 244, alebo na mailovej adrese igor@box.sk   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk