magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Česká divadelná špička v Jumbo centre: Mozart v Prahe i v Košiciach...
@ Kultúra -> Oznamy      Sep 16 2002 - 14:20 GMT
V stredu, 25. septembra o 19.hodine sa v priestoroch divadelnej sály košického Jumbo centra uskutoční jedno vskutku zaujímavé podujatie, ktoré by určite nemalo újsť pozornosti všetkým fanúšikom divadla.

"Paradoxná prechádzka Čarovnou flautou s logickým zastavením u Dona Giovanniho, až po záverečné zrýchlene opakovanie kvôli jednoduhšiemu zapamätaniu si - to všetko s hudbou Wolfganga Amadea Mozarta" - aj takto by sa dalo chrakterzovať úspešné predstavenie s názvom Mozart v Prahe, s ktorým sa opäť po čase predstaví v metropole východu jedno z popredných pražských divadiel - Studio Ypsilon.

V hlavných úlohách tejto kritikou veľmi vysoko hodnotenej komédie, naštudovanej pod režisérskou taktovkou zakladateľa Ypsilonky - režiséra, herca, spisovateľa a výtvarníka Jana Schmidta o ktorej hudobné naštudovanie sa postaral Miroslav Koøínek, sa predstavia také osobnosti českej divadelnej scény ako Ján Jiráň (Amadeus), Jaroslava Kretschmerová, Marek Eben, Martin Dejdar, Jiøí Lábus, Lenka Termerová, Jana Synková, či Pavel Nový. Perfektný tip, ako príjemne možno stráviť jeden z týchto chladných, jesenných večerov.

Vstupenky v cene 250,-Sk sú v predaji v priestoroch MIC na prízemí v obchodnom dome Dargov, v MIC na Hlavnej ulici, ako aj priamo v pokladni Jumbo centra.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk