magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na začiatku jarných prázdnin posilní ZSSK vlakové spojenia
@ Aktuálne -> Doprava      Feb 28 2007 - 15:35 GMT
(TASR) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s., (ZSSK) posilní v sobotu 3. marca 2007 vybrané vlaky z Bratislavy do Žiliny a Košíc v súvislosti so začiatkom jarných prázdnin v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji a zvýšeným počtom cestujúcich smerom do Tatier a na východné Slovensko.

Ide o rýchliky R 601 Ružín, R 603 Čingov a R 605 Dargov, ktoré budú z bratislavskej hlavnej stanice odchádzať v dvojhodinových intervaloch. Prvý z nich, R 601 Ružín, má plánovaný odchod o 5.35 h. ráno. Posilnený bude aj vlak IC 405 Tatran, ktorý premáva medzi Viedňou, Bratislavou a Košicami.
Všetky informácie o cestovaní vlakom môžu cestujúci získať na internetovej adrese www.slovakrail.sk, v zákazníckych centrách či informačných kanceláriách ZSSK.
TASR o tom informoval riaditeľ odboru komunikácie ZSSK Miloš Čikovský.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk