magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Potulky po Košiciach – tentoraz ANTIPOTULKA
@ Kultúra -> Oznamy      Jun 30 2006 - 09:46 GMT
Je toho dosť, čo v Košiciach nefunguje. My sme si na to už aj zvykli, no turistom to stále príde divné. Veď mnoho vecí sa už inde robí lepšie, no u nás je stále kadečo na hlavu postavené. Nevyužitý potenciál, skostnatelosť myslenia, pohodlie a lenivosť. Bez nich by sme už boli ďalej, Košice by boli krajšie, viac by sme si zarobili a zlepšili povesť mesta.

Sobotňajšia potulka chce byť kritická a satirická. Veď nedostatky sú dobre aspoň na to, aby sme sa na nich dobre zasmiali. A nikdy nie je celkom vylúčené, že možno to niekto pochopí a dokonca aj spraví nápravu.

Potôčik na Hlavnej, ktorý „vyschol“, elektrický transformátor voľne prístupný, svojvoľné nerešpektovania pamiatkárov, otváracie hodiny, ktoré berú do úvahy jedného pracovníka a nie množstvo klientov, fetovanie v centre, fontána, čo prestane striekať v tom najlepšom... Budeme mať iba hodinu času, a tak si povieme priamo na mieste len to „najdoočíbijúcejšie“. Staňte sa členmi „kontrolného dňa“ v centre, a to tak, že prídete na antiPOTULKU.

Začíname (ako každú prvú sobotu v mesiaci) o 10:00, 11:30, 13:30, 15:00 a 16:30 pred hotelom Slovan. Už túto sobotu!

Milan Kolcun   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk