magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Stratil a syn - chov koní a jazdecká škola

Na vyšnom okraji obce Poľov, ktorá je mestskou čaťou Košíc a nachádza sa pri výpadovke smerujúcej k VSŽ, sa nachádzajú dve stajne, prevádzkované spoločnosťou Stratil a syn. Milovníci jazdy na koňoch, ale i majitelia koní, využívajú ich služby, medzi ktoré patrí:

- výučba základov jazdy na koni: podľa znalosti a zvládnutia základov, neskôr prichádzajú do úvahy terénne vychádzky i výcvik pre pokročilejších jazdcov. Zákazník má k dispozícii koňa, postroj, inštruktora a parkúr.

- ustajnenie koní súkromných majiteľov: kôň je ustajnený v priestornom boxe, má zabezpečené kŕmenie, napájanie, čistenie boxu, vypúšťanie do výbehov a na pastviny. Ostatné služby (čistenie, výcvik, korektúry kopýt a pod.) sú možné po dohode s majiteľom.

Okrem týchto možností využitia nižšie uvedeného kontaktu sa Stratil a syn za oberajú nákupom, chovom a predajom koní, zabepečením transportu koní aj do zahraničia.

V stajniach prevádzkovaných spoločnosťou Startil a syn sa nachádzajú športové kone, ktoré sú vhodné na parkúrové jazdenie i rekreačné využitie, ako i poníky. Začiatkom sezóny 2000 sa tu nachádzalo 6 vlastných koní a ostatné privátne. Kapacita dvoch stají je však 60 koní, v prípade záujmu o kúpu, či ustajnenie, sa môžete informovať na kontakte:

MVDr. Radomír Stratil
tel: 095/68 45 027
mobil: 0903 113 497

adresa:
Pažitná 5
040 15 Košice - Poľov

Na rozsiahlych pasienkoch

V stajni
Poník so žriebäťom


sedlá


Pri výučbe jazdy


MVDr. Radomír Stratil

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk