magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

PREDSTAVENIE

Komunikačný dom je občianske združenie, fungujúce od 1. júna roku 2000.

KTO NAVŠTEVUJE KOMUNIKAČNÝ DOM ?
- novinári, poslanci, učitelia, študenti, ľudia zo samosprávy, zdravotníci, znalci a priatelia prírody, ľudia z public relations, webu a PC i zážitkového vzdelávania dospelých

IDEY KOMUNIKAČNÉHO DOMU
Otvára dvere dokorán všetkým, čo rozvíjajú vzťahy s okolím, so sebou a prírodou. Zastrešuje tých, ktorí chcú informovanosť a medializáciu udalostí posúvať dopredu.

KOMUNIKAČNÝ DOM CHCE, ABY ĽUDIA ROZVÍJALI SAMI SEBA
Každý človek je neopakovateľný. Je originálom. Má v sebe potenciál veľkej služby iným. Charakteristickou črtou obyvateľov Komunikačného domu je optimizmus. Vo vzťahoch sa skrýva veľa radosti a hravosti.

KOMUNIKAČNÝ DOM CHCE, ABY ĽUDIA MYSLELI DEMOKRATICKY
Aby sme žili so sebavedomými, hrdými občanmi, čo aktívne reagujú na dianie vôkol. Čím viac informácií budú mat občania o spoločnosti, v ktorej žijú, tým ľahšie si poradia. Pomáha medializovať výnimočné udalosti.

Fotografie z tlačového brífingu k Zákonu o slobodmon prístupe k informáciam, ktorý organizoval Komunikačný dom. Potom program pokračoval školením pre zamestnancov verejnej správy.

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606