magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Zoskupenie ZELENÉ JABLKO ponúka

V prvom rade veľa zábavy, autentických zážitkov, možnosť spoznania nových priateľov, ako aj spoznania a prekonávania seba samého.

Taktiež:
- možnosť účasti na priamych akciách
- knižnicu literatúry a periodík z oblasti ekológie, ekofilozofie a ekovýchovy
- informácie o ekologických organizáciách doma i v zahraničí, ale aj o jednotlivých pracovných skupinách
- informácie o pripravovaných akciách - brigádach, táboroch, seminároch a iných podujatiach z oblasti životného prostredia a ochrany prírody
- možnosť individuálnych rozhovorov o spôsoboch pomoci, zmeny pohľadu na svet a životného štýlu
- možnosť užšej spolupráce formou členstva

"Týmto oslovujeme školy, rôzne záujmové spolky a združenia, ako aj jednotlivcov, aby v prípade záujmu využili uvedené kontakty a zapojili sa do našich kampaní. Vítaný je každý, kto má rád prírodu a čas strávený v príjemnej spoločnosti."

Róbert Hakl, predseda mvo Zelené jablko

Písomný kontakt :Rastislavova 6, 040 01 Košice
e- mail :zelenejablko@nextra.sk
Osobný kontakt : Základná škola , Trebišovská 10, 040 11 Košice
Telefón : 055 / 625 46 06
Mobil : 0905 261 086


Zoskupenie Zelené jablko pripravuje pre deti a mládež zábavné dopoludnia či popoludnia. Konajú sa väčšinou pri príležitosti Dňa Zeme, Dňa životného prostredia alebo kampane Clean up the World. Deti si môžu vyskúšať triedenie odpadu, výrobu panákov z hliny a trávy, či výrobu recyklovaného papiera.


Okrem brigád a jednodňových výletov Zelené jablko organizuje víkendovky pod názvom "Žouželenie". Na nich sa nepracuje, zamerané sú na hry a zábavu.

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606