magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

 

História skupiny Extasy začína augustom 1995, avšak viac ako "historické bádanie jej vývoja" fanúšikov zdravej hudobnej scény zaujmú tanečné rytmy, príťažlivé melódie a exceletný pódiový prejav.

Repertoár skupiny pozostáva z pôvodných skladieb žánrovo zameraných na house, dancefloor a rave. Jej koncertný program obsahuje úspešné hity z doterajších albumov, ako aj novinky čakajúce na vydanie na novom CD s názvom b. m. p. , ktoré príde na trh začiatkom budúceho roku.

Medzi doterajšie najväčšie úspechy skupiny možno zaradiť víťazstvo v televíznej hitparáde Triangel, prvé miesta v desiatkach rozhlasových hitparád a spoločný koncert so skupinou Modern Talking v Trenčíne.

V roku 1997 Extasy získla cenu Kamaward 97 v kategórii objav roka a druhé miesto v kategórii skladba roka 1997. V rokoch 1997 a 1998 bola najpredávanejšou slovenskou dancefloorovou skupinou! Okrem štúdiovej práce a početných koncertných vystúpení v poslednom čase zaujala i spoluprácou s českým spevákom Stanislavom Hložkom na spolupráci pri nakrúcaní skladby Holky z naší školky po 17 rokoch.

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606