magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

REKLAMNÁ ČINNOSŤ

Informácie o reklamných aktivitách, reklamných letoch, výhliadkových letoch a ďalšie nájdete tu:www.balon.sk

Poznámky Cassovia.sk:

Reklama na balónoch

Je všeobecne známe, že účinok reklamy sa znásobuje, ak človek prijíma informáciu v prostredí spojenom s emóciami. Štart a let balónov spĺňa tieto kritériá. Týmto spôsobom sa púta pozornosť tisícov ľudí, ktorí často fotografujú a zakladajú si fotografie do svojich rodinných albumov. Aj z tohto dôvodu spoločnosť ADS ballooning ponúka možnosť prezentácie názvu spoločnosti na balónoch.

Statické nafukovadlá

Ak pozornosť návštevníka, alebo okoloidúceho upúta atypická reklama, má skôr tendenciu zapamätať si ju, ako radový bilboard, alebo inzerát v novinách. Naviac, zatiaľ čo inzerát v novinách vychádza v jeden deň a potom sa jeho výpovedná hodnota viacmenej končí, statické nafukovadlo, propagujúce firmu, vydrží neporovnateľne dlhšie. Vidí ho viacero ľudí, čím je jednotková cena (hodnota vynaložená na reklamu delená počtom ľudí, ktorí ju zhliadnu) nižšia, než u iných foriem propagácie.

Héliové pútače

Na rozdiel od statických nafukovadiel sa héliové pútače vznášajú vo vduchu, čím sa zvýši emotívnosť prostredia, v ktorom reklama pôsobí. Pritom je možné objednať si požadovaný tvar, veľkosť ako i grafické prevedenie.

Balóniky

Balóniky s potlačou firmy sú milým spríjemnením rôznych párty, firemných osláv, ako i rôznych iných akcií.

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk