magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

BALÓNOVÉ LIETANIE A LETECKÁ ŠKOLA

Informácie o Balón klube nájdete tu: www.balloon.sk

Poznámky Cassovia.sk:

Vyhliadkové lety v balónoch

Vznášať sa nad zemou, vnímať vzdušný priestor bezprostredne, absolvovať svoj prvý let, ale i mnohé ďalšie, to všetko sú pre mnohých ľudí životné zížitky, možno splnenie detských snov. Je možné zmeniť ich na skutočnosť. Stačí sa informovať na kontakte spoločnosti ADS balloning v Košiciach.

Referenciu na zážitky z balónového letu nájdete tu.

Letecká škola

ADS ballooning pôsobí ako sídlo Leteckej školy Slovenského národného aeroklubu M. R. Štefánika - odbor balónové lietanie. Touto cestou môžete v súlade s platnou legislatívou prejsť výučbou, praktickým školením a predpisov Leteckého úradu. Školenie sa končí záverečnými skúškami a získaním platného leteckého preukazu pre pilotovanie teplovzdušných balónov.

Servisné práce

Na Slovensku sa nachádza jediné autorizované servisné stredisko pre balónové lietanie a tým je práve ADS balloning s.r.o. Jeho činnosť je schválená podľa postupov Leteckého úradu SR ŠLI/D 103. Opravy zabezpečujú zaškolení odborníci, schválení Leteckým úradom SR podľa predpisu L1.

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk