magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

DIVIDEND MANUFACTURING a.s.


kategória:VEĽKOOBCHOD, MALOOBCHOD, DISTRIBÚCIA/Maloobchodné predajne/Nábytok a bytové doplnky/

adresa:Moyzesova 22, 040 01 Košice

tel/fax:Tel:055/ 62 573 75 Fax:055/ 62 573 75

Popis:
DIVIDEND MANUFACTURING
Spoločnosť DIVIDEND MANUFACTURING, a.s. vznikla vo februári 1995 za účelom výskumu, vývoja a výroby v oblasti strojárenstva.
V rokoch 1996 - 1997 sa postupne menil profil spoločnosti a do predmetu svojej činnosti zahrnula výrobu nábytku a kožených sedacích súprav. Dnes svojimi kvalitnými výrobkami zariaďuje všetky interiéry domácností, spoločností, výrobných spoločností a špecializuje sa hlavne na výrobu kvalitných kožených sedacích súprav. Svoju ročnú produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne z Dánska, Švédska a v celej Škandinávii.

Prostredníctvom svojej obchodno-výrobnej filozofii produkuje, ako jedna z mála spoločnosti na Slovensku kvalitný finálny výrobok v slovenskom prostredí, so slovenskými pracovnými silami a svojím dizajnom, ktorý vychádza z tradície švédskej a talianskej dizajnérskej produkcie, sa snaží vytvárať pre domáceho zákazníka vlastný "Slovenský výrobok" .

Spoločnosť pracuje s jemnými prvotriednymi prírodnými materiálmi /drevo, hovädzia koža/ , ktorých štruktúra, rysy a vôňa dýchajú neopakovateľným pôvabom a vytvárajú jedinečný pocit pohodlia. Na nestálom a neľahkom Slovenskom trhu vychádza priamo v ústrety zákazníkovi a ponúka komplexné servisné služby, 30 ročnú záruku na svoje výrobky, plnohodnotný servis a po uplynutí záruky výmena starej sedacej súpravy za novú.

Spoločnosť DIVIDEND MANUFACTURING, a.s. zamestnáva 240 zamestancov, ročne vyprodukuje 7200 kusov kožených sedacích súprav, komplexné inetriéry na kľúč, kuchynské linky a ploché nábytky priamo podľa želania zákazníka.


E-mail: sedacky@dodo.sk

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606