magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Lindbergh a.s.


kategória:DOPRAVA/Nákladná/Autodoprava/

adresa:Letisko Košice

tel/fax:Tel:055/ 788 13 61 Fax:055/ 6252 396

Popis:
Spoločnosť Lindbergh a.s. je lídrom v oblasti prepravných a logistických služieb na Slovensku. Je držiteľom certifikátu ISO 9001/2000 a je akreditovaný pre IATA a FIATA.

Dnes zabezpečuje full servis pre národných a nadnárodných klientov v oblasti leteckej, námornej, pozemnej prepravy a colných služieb. V oblasti vnútroštátnej logistiky poskytuje skladovanie a vnútroštátnu kuriérnu prepravu.

Lindbergh poskytuje svoje služby pre vyše 400 firiem, kde za rok 2003 bol celkový prepravený objem tovarov vyše 16.000 ton. Medzi najvýznamnejších klientov patria Slovakofarma, Orange, Embraco, Emerson, Siemens, Sony, Osram, Motorola, Peugeot či Baccou Dalloz.

Lindbergh je oficiálnym agentom spoločnosti Exel Plc. Exel ako vedúca svetová spoločnosť v oblasti supply chain management dnes operuje vo vyše 120 krajinách sveta. S obratom vyše 7.6 miliárd eur za rok 2003 patrí do Top 3 zasielateľských spoločností na svete. Lindbergh už 5 rokov aktívne spolupracuje s vyše 1.600 zastúpeniami Exel na celom svete a dokáže spoľahlivo realizovať Vaše exportné a importné zásielky v rámci celého sveta.

Skladové priestory spoločnosti sú umiestnené blízko letiska M.R.Štefánika a diaľničných spojení na Rakúsko, Českú Republiku, Maďarsko a do vnútrozemia. Priestor skladu s plochou vyše 3.500 m2 je plne temperovaný s protiprachovou podlahou. K základnému vybaveniu patrí bezdrôtový prenos údajov, čítačky čiarových kódov, skladový softvér kompatibilný s väčšinou podnikových a ERP systémov. Sklad je pod 24 hodinovou kontrolou Group4 a kamier. Prístup je zabezpečený na základe elektronickej autorizácie.

E-mail: kosice@lindbergh.sk

Približná poloha sídla firmy
(poloha ULICE na ktorej sídli firma/inštitúcia)
na MAPE
:

<-- Nazad do zoznamu záznamov

<-- Nazad do sekcie služby

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606