magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Košický samosprávny kraj

Poslanci:

Anďal Jozef (Trebišov, SDKÚ-DS-SZS)
Anďal Vladimír (Trebišov, KDH-OKS)
Antónyová Eva (Košice III, nez.)
Babič Ján (Rožňava, SMER-HZD)
Bačkovský Peter (Trebišov, SDKÚ-DS-SZS)
Bartók Ladislav (Košice okolie, SMK)
Bartoš Michal (Spišská Nová Ves, KDH-OKS)
Bauer Rudolf (Košice II, KDH-OKS)
Beňa Juraj (Spišská Nová Ves, SMER-HZD)
Bereš Milan (Košice II, KDH-OKS)
Betuš Cyril (Košice I, SOS)
Biľo Marián (Michalovce, ANO)
Blaškovičová Ľubica (Košice I, nez.)
Bobík Jozef (Michalovce, KDH-OKS)
Bobík Ondrej (Trebišov HZDS)
Boritáš Martin (Košice II, KDH-OKS)
Budišová Marta (Košice II, SMER-HZD)
Csoltkó Jenö (Košice okolie, SMK)
Daniel Dušan (Gelnica, ANO)
Duč Štefan (Trebišov, nez.)
Ďurovčík Emil (Michalovce, SMER-HZD)
Erdélyi Zoltán (Trebišov, SMK)
Farkašovský Boris (Košice IV, SMER-HZD)
Fedorová Anna (Spišská Nová Ves, KDH-OKS)
Figeľ Jozef (Košice I, KDH-OKS)
Forgáč Ján (Košice IV, KDH-OKS)
Hlinka Jaroslav (Košice IV, nez.)
Hojstrič Marián (Spišská Nová Ves, SDKÚ-DS-SZS)
Hrunka Martin (Sobrance, SRS)
Iván László (Košice okolie, SMK)
Jakab Elemér (Michalovce, SMK)
Kažimír Marek (Košice IV, KDH-OKS)
Kleščinský Ján (Trebišov, KDH-OKS)
Komara Michal (Spišská Nová Ves, nez.)
Konkoly Jozef (Košice okolie, SDKÚ-DS-SZS)
Králik Ján (Spišská Nová Ves, SMER-HZD)
Kujnisch Ľudovít (Gelnica, SMER-HZD)
Makohus Jozef (Michalovce, SMER-HZD)
Máté Erzsébet (Trebišov, SMK)
Mihalečko Ján (Michalovce, nez.)
Mohňanský Jozef (Košice okolie, SMK)
Mutafov Pavol (Košice II, SMER-HZD)
Novotný Viliam (Košice II, SDKÚ-DS-SZS)
Olejník František (Košice I, SMER-HZD)
Paľovčík Ján (Michalovce, KDH-OKS)
Pradová Gabriela (Michalovce, KDH-OKS)
Slovák Július (Rožňava, SMK)
Smolková Monika (Košice III, SMER-HZD)
Staško Štefan (Sobrance, SRS)
Szaniszló Alexander (Košice okolie, SMK)
Szöllös Ján (Rožňava, SMK)
Takáčová Andreja (Košice I, nez.)
Tamásová Alžbeta (Rožňava, SMK)
Užák Marian (Spišská Nová Ves, KDH-OKS)
Zachariáš István (Košice okolie, SMK)
Zborai Imrich (Košice okolie, SMK)
Zsóri Štefan (Rožňava, SMK)

Zastúpenie poslancov VÚC podľa okresov:

Košice - mesto 17
Košice - okolie 8
Michalovce 8
Trebišov 8
Spišská Nová Ves 7
Rožňava 5
Gelnica 2
Sobrance 2

Poslanci na ustanovujúcom zasadnutí zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606