(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Agáta Lukáčová: Čarovný svet papiera
@ Kultúra -> Podujatia     Jan 30 2012 - 03:59 GMT


 Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva širokú verejnosť na tvorivú dielňu Agáty Lukáčovej         „Čarovný svet papiera“, ktorá sa uskutoční dňa 5. februára 2012 v čase od 14:30 do 17:00 hod. v priestoroch veľkej výstavnej siene trebišovského kaštieľa..#CONT#Návštevníci budú môcť vidieť, ako sa obyčajný papier v rukách šikovného človeka s veľkou fantáziou dokáže zmeniť na rôznorodý produkt. Autorka takmer pred rokom objavila na internetových stránkach krásne papierové kabelky a odvtedy vníma časopisy, kozmetické katalógy,ozdobný baliaci papier či letáky ako materiál na ich výrobu. 

Je to krásny, finančne nenáročný relax, ktorý poskytuje veľa možností získať jedinečný výrobok, potrebná je snáď len určitá dávka trpezlivosti, času a keď to človeka zaujme všetko ostatné sa dá zvládnu. Stačí nastrihané papieriky prelepiť priehľadnou lepiacou páskou, čím získajú pevnosť, krásny lesk a čiastočne aj vodeodolnosť, potom už len skladať a zošívať.  Práve to kombinovanie farieb a mnoho variácií na novú kabelku je to, čo pani Lukáčovú baví najviac. Kabelky sa dajú bežne používať, zvládnu aj primeranú záťaž, určite každého potešia aj ako darček. Či už je to väčšia kabelka, alebo malá - do ruky, prípadne taštička na mobil, rôzne drobnosti. Závisí to len od Vašej fantázie.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/