magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Rudolf Bauer blahoželal 102 – ročnému občanovi Košického kraja
@ Aktuálne -> Verejná správa      Sep 08 2004 - 09:02 GMT
(Košický samosprávny kraj – tlačová správa) - Ján Furman, najstarší obyvateľ Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb v Košiciach – Barci, sa dožil 1. septembra 102 rokov. Pracovníci zariadenia, ktoré je v správe Košického samosprávneho kraja, pripravili dnes oslávencovi milú slávnosť, na ktorej bol aj košický župan Rudolf Bauer.

Jánovi Furmanovi zablahoželal k jubileu a vyslovil uznanie nad tým, ako si dokázal poradiť s neľahkým životom. V ňom sa musel hudobník a profesionálny hasič po strate manželky starať o sedem detí, ktoré napokon všetky vyštudovali aj vysoké školy.

Predseda KSK poprial oslávencovi veľa zdravia v ďalších rokoch a keďže sa dozvedel o záľube Jána Furmana v sladkostiach, odovzdal mu darčekový kôš plný vitamínov a sladkých dobrôt.

Text: Ľubomír Lehotský

Domovské stránky KSK   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606