magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Zúčastnite sa letnej školy ľudských práv v talianskom Trieste
@ Aktuálne -> Rôzne      Mar 18 2004 - 02:29 GMT
(Slovenská akademická informačná agentúra – tlačová správa) - Medzinárodný inštitút pre štúdium ľudských práv s finančnou podporou Rady Európy a Stredoeurópskej iniciatívy (CEI – Central European Initiative) organizujú letnú školu ľudských práv. Letná škola sa uskutoční v Trieste od 28. júna – 15. júla 2004. O prijatie sa môžu uchádzať kandidáti z krajín, ktoré sú členmi CEI: Albánsko, Rakúsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česko, Maďarsko, Taliansko, Macedónsko, Moldavsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko a Čierna Hora, Slovensko, Slovinsko a Ukrajina. Z každej krajiny budú vybraní 2 uchádzači, celkoví počet účastníkov kurzu bude 34.

Vybraní kandidáti budú mať zabezpečené ubytovanie, bezplatnú registráciu na kurz a cestovné náklady do výšky 300 eur. Stravu si účastníci letnej školy hradia sami.

O prijatie na letnú školu sa môžu uchádzať študenti vyšších ročníkov vysokých škôl, vedeckí pracovníci, pracovníci vládnych a štátnych inštitúcií, členovia mimovládnych organizácií, ktorí sa zaoberajú právom, politickými vedami, humanitnými a sociálnymi vedami, veková hranica je 31 rokov, vyžaduje sa znalosť anglického jazyka.

Prihláška a životopis musia byť do 1. apríla 2004 zaslané poštou alebo elektronicky na adresu školy.

Adresa:
International Institute for Human Rights Studies
Via Cantù, 10
34127 Trieste
Italia
Tel + 39 40 52121
Fax + 39 40 5700209
email: info@istitutodirittiuomo.net
Web: www.istitutodirittiuomo.net


Kristina Pažitná, SAIA, n.o. Bratislava   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606