magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Výstavy Klimather-Energo-Eko a Pro domo pripravujú v košickom Dome techniky
@ Obchod -> Výstavy      Feb 09 2006 - 10:25 GMT
(TASR) - Návod na energetické úspory a prehľad o stavebných novinkách, technológiách a obnoviteľných zdrojoch energie získajú návštevníci 12. ročníka medzinárodnej výstavy Klimatherm-Energo-Eko, ktorá sa v dňoch 14. až 16. februára uskutoční v košickom Dome techniky (DT).

Po skúsenostiach z vlaňajška priradili k nej aj tematicky súvisiacu výstavu PRO DOMO, čo sa odrazilo na zvýšenom záujme vystavovateľov. Príde ich takmer 60 a ďalších 23 bude spoluvystavovateľov, pričom silnú skupinu budú tvoriť poľskí podnikatelia, ktorí majú záujem o obchodné kontakty.

"Výstava bude zameraná na prezentáciu progresívnej techniky vykurovania, vetrania, klimatizácie, výroby a distribúcie energetických médií, využívania netradičných a obnoviteľných zdrojov energií, techniky na ochranu ovzdušia, vody a pôdy," uviedol dnes na tlačovej konferencii v Košiciach riaditeľ DT Igor Kozák. Informoval, že jej súčasťou budú bohaté sprievodné podujatia pre odborníkov i laikov a uskutoční sa súťaž o najpokrokovejší exponát výstavy.

Aktuálnym sprievodným podujatím výstavy PRO DOMO bude seminár o poruchách a sanácii panelových bytových domov, na ktorom budú lektori informovať aj o financovaní ich obnovy. Nemenej aktuálna je aj pripravovaná konferencia o problematike pri výrobe, distribúcii a spotrebe tepla či seminár o uskladnení biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu. O uvedené podujatie prejavilo záujem 50 východoslovenských miest a obcí.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606